| alex199898 a întrebat:

Sall am 12 ani si sunt emo la ziua mea am primit un hanorac rosu are ceva daca il port?
sau trebuie sa ma imbrac numai in negru?

4 răspunsuri:
| AlexandraR a răspuns:

Dacă îţi place, bineînţeles că îl poţi purta big grin

| MeLLa_2137 a răspuns:

Buna!
Pai nu are nimic daca il porti,zici ca esti ''emo'' daca ai fi ''emo'' ar trebui sa stii ce sa porti si ce sa nu.
In fine, poti purta orice[aproape].
Il poti asorta cu ceva in stil ''emo''.
Bafta; P

Pa, pa!

| AlinutzaRouz a răspuns:

Bai copile, nimeni nu-ti interzice sa porti ceva. Exista un stil general, luam de exemplu stilul emo si fiecare are un stil personal care se apropie mai mult sau mai putin de stilul asta ( si de oricare altul ). Daca esti emo nu inseamna ca trebuie sa te imbraci numai in negru. Si eu sunt mai emo de felul meu, ma port ca o fata emo si cam asa si gandesc de cele mai multe ori, dar nu ma imbrac cine stie cum, port si rosu si alb si albastru ( negru nu lipseste ca e pe locul 2 in topul preferatelor mele). Parerea mea e ca nu trebuie sa te imbraci intr-un anume fel ca sa fi emo (si categoric nu-ti interzice nimeni sa porti acel hanorac ), conteaza cum gandesti si cum te simti.

| GeorgyPingu12 a răspuns:

Poti purta orice, mai ales daca e rosu, doar e culoarea sangelui... oricum sa nu uiti sa te droghezi si sa-ti tai venele daca tot esti emo... poate te vad intr-un cimitirtongue