| speed111 a întrebat:

SaLL! am 15 ani si nu am avut nici un prieten(amic) si nici in-ro gasca n-am fost. am fost dar am iesit dintre ei ca ma desconsideram nu conteaza cum. dar vreau si eu sa intru intr-o gasca sau sa am un prieten(amic) va rog nu faceti mistouri! dau funda pentru sfaturi bune! a da si cum sa fac sa intru intr-o gasca sau sa am un prieten(Amic) funda

4 răspunsuri:
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

E bine ca vrei sa iti faci prieteni dar ai grija in ce fel de anutraj vrei sa intri!

| DuuuDiiiiXXXXX a răspuns:

Pai uite iti spun cum a fost la mine:In clasa I am fost la o scoala pana in a 4a si eram foarte timida deci nu pre aveam prieteni.din a 5a m-am mutat la o scoala in care sunt si acum si sunt cunoascuta in toata scoala am prieteni din clasa I pana in a 8a.(marog clasa mea )la anul o sa fiu a8a big grin
Faza e ca eu sunt acum mai nubuna scot numai perle pe gura, sunt gumeata, fac mistoo de oricine, sunt nebuna ma pun in cap in maine fac toate nebuniile de pe pamant laughing) deci iti dai seama ca si tu trebuie sa fii la fel..trebuie sa razi sa faci glume sa fii o prietena adevarata si serioasa cand e cazul..macar tu sa fii serioasa ca eu nu sunt eu rad incontinu dar naa asa sunt eu..Asta e unul dintre motive..pentru ca celalalt este ca apar la televizor am aparut in mai multe filme big grin si na.dar asta nu conteaza ce conteaza este ca tu trebuie sa fii o companie placuta ca sa ai prieteni si cel mai important sa ai grija cum tii alegi sa nu intrii in fel si fel de anturaje
Sper ca te-am ajutat :*
Multi pupici si succes pa pa laughing)

| speed111 explică (pentru DuuuDiiiiXXXXX):

Scuze dar sunt baiatwinking si 2 eu sunt mai negativist...