| sladkaea a întrebat:

Sall.am 17 ani si mai deloc nu am sini si fundul e aproape plat de si la burta am grasime. ce trebuie sa fac sa am sini si fund mai bombat?

7 răspunsuri:
| mamasita00 a răspuns:

Sala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori alegi calea usoara (Photoshop) sau calea mai grea (sala, exercitii etc).
Te previn sa alegi sala.

| MrSoapte a răspuns:

In primul rand, incearca sa faci miscare!
Gaseste pe youtube destule exercitii pentru toate grupele ( sani, fesieri, picioare...etc)!
Poti cumpara si aparate de fitness (stepper-ul este excelent pentru fesieri)!
Pentru burta, abdomene, alergare si, evita sa mananci mancaruri bogate in grasimi!
Gandeste-te ca ai 17 ani! La varsta asta, n-ar trebui sa fie prezenta, grasimea, pe corpul tau!

Succes!

| Radu_Hariga_1988 a răspuns:

Sala si activitate sexuala!

| TheMotanel a răspuns:

Exercitii fizice ( mai ales abdomene - incepi cu putine dar sa ajungi la 500 / zi, in mai multe reprize bineinteles ) + fast good + nutella + unt de arahide SEARA

| robert1998 a răspuns:

De obicei, aceste componente vin de la mama natura, daca din fericire te dau banii afara din casa sau ai vreun prieten precum Adrian Cristea, poti sa bagi botox si silicoane.

| dannydanny01 a răspuns:

Eo stiu ca dupa ce iti incepi Viata sexula incepi sa ti se formeze corpul... Funda?