| denizatpu a întrebat:

Hey,TPU! Îmi puteți spune sau da câteva sfaturi cum sa slabesc? Gen eu am fund mare(cu grasime) și burtica. Eu vreau sa imi fac abdomenul plat, fundul mic (fara grasime) însă bombat. Iar la fața as vrea să scap de gusa. Ma puteti ajuta va rog? Cei care au chef de cearta sau glume, pot pleca. Ms!

3 răspunsuri:
| Digikey a răspuns:

Trebuie doar sa mananci mai putin.
Cred ca o sa economistesti si niste bani pe care ii poti investi in ceva mai util.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deficit caloric, adica ori mananci mai putin ori arzi mai mult, ori ambele. Nu exista sa slabesti in anumite locuri, cand slabesti slabesti de peste tot, eventual si de unde vrei tu.

| Cksihja a răspuns:

Nu poți slăbi fără sport. Din păcate nu ești singura care nu înțelege.