| smile14 a întrebat:

Sall...am nevoie de ajutor acum! Diriginta mia incredintat mie sa caut niste maxime despre elevi, sanatate, scoala ceva proverbe, citate, maxime ca sa le punem pe perete in clasa ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| princess_9789 a răspuns:

Www.intelepciune.ro e un site foarte bun cu maxime si citate. e si pe categorii gasesti despre profesori, despre carte, despre scoala:)... si acum unul din mintea mea "cartile sunt profesori multi " si mai stiu inca unul elevii au aripi iar profesorii ii ajuta sa invete cum sa zboare deasupra tuturor! funda?:)