| aaaaaaaaaa14 a întrebat:

Sall.Am o nelamurire :Ce sa aleg Bmx sau Skateboard.La skateboard stiu ollie shovit si aproape kickflip insa la bmx nu stiu nimic.nu stiu ce sa aleg dati-mi o opininie.merita sa ma apuc de >bmx?

2 răspunsuri:
| underc0ver a răspuns:

Apuca-te de BMX! Eu tot BMX am si stiu vreo 10 scheme pe rampa! Le inveti repede! Si in plus BMX impresioneaza mai mult fetele decat Skateboard-ul! funda?

| gViNt a răspuns:

Mie imi place mai mult Bmx-ul. Daca nu poti sa faci scheme cu Bmx-ul macar poti sa te plimbi.E mai frumos poti si sa te plimbi cu prietenii cu bicicletele.Dar nu conteaza schemele ca o sa le inveti tu la un moment dat.