| geo_9931 a întrebat:

Sall.am un porcusor de guineea. l-am primit ieri si are un an si jumatate.
vreau sa stiu:
cat traieste unul, e singur,
se scarpina mereu de fapt in-truna si nu stiu ceare daca are purici eu stiu capuse cu ce ar trebui sa-i dau?
daca nu stiti sa ma duc la veterinar? ajutati-ma plizzz dau funditas

Răspuns Câştigător
| yellowalien a răspuns:

Daca e singur, traieste cam 5-6 ani; daca are pereche chiar 8-9...
Nu cred ca are capuse, pentru ca s-ar vedea,(posibil puricithinking) dar cel mai bine e sa-l duci la medicul veterinar.