| GossipGirl97 a întrebat:

In curins e ziua prietenei mele cele mai bune si as vrea sa-i fac un cadou, dar nu stiu ce anume ma puteti ajuta....mersi`

Răspuns Câştigător
| Corinush2013 a răspuns:

Daca ai posibilitate poti sai faci o cana cu poza voastra sau un maiou sau o pernuta)))sau poza voastra intr-o rama mare sa aiba amintire...)

4 răspunsuri:
| SimaRobertLucian96 a răspuns:

Un parfum. Funda?

| vanessa12345 a răspuns:

O bratara a prieteniei, un lantisor, o cutie cu bijuterii, o gentuta.

| Emiliana_Hertrich_1968 a răspuns:

Depinde de cati bani dispui. Un parfum finut (dar asta e riscant daca nu-i cunosti preferintele). Eu as opta pentru un lantisor de argint sau o bratara din argint mai deosebita. Sper ca ti-am fost de folos.

| Alecs2012 a răspuns:

Un lantisor ascuns intr-un trandafir ar da-o cu siguranta pe spate...E cel mai elegant si romantic. big grin Fundita? :*