| deea2sabau a întrebat:

Sall, azi mi-a cazut ceva in cap si nu mi-a spart capul, am o zgarietura si am mers la medic, mi-a cusut, dar eu vreau sa stiu daca o sa-mi mai creasca par acolo? crying eu am inceput sa plang, si medicul a spus ca o sa-mi creasca, dar eu stiu ca daca iti spargi capul nu-ti mai creste par crying deci? mie imi este doar zgariat, dar mi-a cusut

Răspuns Câştigător
| madddd a răspuns:

Draga mea, tesutul epitielial ( adica pielea ), atunci cand este ranit, se vindeca automat intr-o scurta perioada de timp.Deci, dupa ce ti se va vindeca rana, parul o sa. inceapa sa iti creasca di nou, ca de obicei. Nu iti mai face atatea problem, caci totul va fi bine.
Sper ca te-am ajutat!

| deea2sabau explică (pentru madddd):

AI avut dreptate. Imi creste, dar e asa naspa imi sta in sus, nu pot sa-mi prin parul in coada ca se vede cum imi creste laughing Dar nu conteaza, conteaza ca imi creste love struck

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O sa iti creasca...o sa inceapa sa creasca dupa ce se vindeca rana

| Carmen100 a răspuns:

O sa creasca, daca doctorul ti'a zis asta

| deea2sabau explică (pentru Carmen100):

Poate a zis, doar sa ma linisteasca

| madddd a răspuns:

Ma bucur sa aud ca te-am ajutat!