| eusuntandrey a întrebat:

Salut.cand am cazut la fotbal am cazut cu capul intr o piatra nu foarte mare.nu am fost cusut, doctorul mi-a zis ca am fost doar putin crustat. Puteti sa imi spuneti daca imi va mai creste par acolo? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Skiller1997 a răspuns:

Imi pare foarte rau pentru tine dar in fiecare loc unde vei avea o rana in cap nu va mai creste parul nici cu remedi naturiste nici cu sampoane speciale, imi pare foarte rau de tine chiar si daca til l-ar fi cusut tot n-ar fi crecut

| eusuntandrey explică (pentru Skiller1997):

Multumesc foarte mult