| MHems a întrebat:

SaLL... ce ati alege dintre Nokia 700 si Samsung Galaxy Ace S5830? Funda pentru cine imi spune cele mai multe argumente.
P.S. Mentionez ca le am pe amandoua.

Răspuns Câştigător
| mona01 a răspuns:

Eu spun ca Samsung Galaxy Ace S5830, dar nu stiu sa-ti dau argumente.Pur si simplu cred ca e mai fain( chiar daca nu am avut unul sau nu stiu despre el), fiindca am tastat pe net tipurile de telefoane pe care ziceai ca le ai, si am vazut cateva poze, si nu stiu de ce mi-a placut mai mult Samsung Galaxy Ace S5830 laughing
Stiu ca nu esti un raspuns pentru care as merita funda dar plz puppy dog eyes

1 răspuns:
| Ignuta_Matei_1990 a răspuns:

Am Nokia 700 si e mai bun gorilla glass, senzor proximitate procesor mai bun internet mai rapid