| MHems a întrebat:

Ce aţi alege dintre Samsung Galaxy Ace S5830 şi Samsung Galaxy Mini 2. Ofer fundă pentru cine îmi spune de ce a ales telefonul respectiv.

4 răspunsuri:
| iamSeBy a răspuns:

Eu sincer ti-as recomanda Gio, pentru ca mie cel putin mi se pare ca Ace are un pret prea mare si putine chestii mai bune decat Gio, iar despre Mini 2... Mie mi se pare un telefon de incepatori...

| AlinaClms a răspuns:

Samsung Galaxy Ace S5830,
Deoarece am si eu un telefon fix ca asta si iti spun e foarte eficient, trainic, are aplicatii foarte multe Si pe deasupra Androidhappyhappyhappyhappy

| Rizeaa a răspuns:

Raspunsul este simplu:

Samsung S5830 Galaxy Ace
este un telefon mai bun decat Samsung Galaxy Mini 2 mai performant, ecran mai mare, camera foto mai mare etc acum depinde de tine la ce vrei sa folosesti telu.
Oseara placuta

| florinel9 a răspuns:

In mod normal Samsung galaxy ace e mai bun dar nici mini 2 nu strica. Funda?!