| Luci88 a întrebat:

Sall. ce parare aveti despre laptop (EasyNote) is bune? dati o parere ca vreau sa`mi cumpar 1. face 300 de euro? fundita:*

1 răspuns:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Bună Andreea.De această firmă nu multă lume a auzit,deci.în concluzie este o firmă mai mult fantomă decât răspândită, iar de aceea îţi recomand să arunci o privire la un netbook care ajunge nou cam la acelaşi preţ, plus că brandurile sunt mult mai recunoscute.Menţionez că aici beneficiezi şi de livrare gratuită la orice produs: http://goo.gl/gYCNH.Sper că ţi-am fost de folos, o zi aşa cum ţi-o doreşti.