| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Sall. Ce parere aveti despre justin bieber? eu nu sunt fana de aia moarta dupa el dar recunosc ca, canta foarte bine si este destul de dragut/

4 răspunsuri:
| ɹαℓυ a răspuns:

Nu am nimic cu el oh go on, dar nu pot spune ca sunt o mare fana.Imi place cum canta si atat.

| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Nu prea buna.oh go on.Nu as asculta niciodata J.B...un pusti care a scos si el cateva melodii si se da mare si el.oh go on

| Elenna219 a răspuns:

Scuze dar daca nu poti sa spui nimic dragut despre o persoana mai bine te abtii! tongue

Răspuns utilizator avertizat