| R0011 a întrebat:

Frate deci eu nu inteleg o chestie... care`i faza cu Justin Bieber?
Inteleg ca sunteti cam invidiosi da lasati`l in pace. NU sunt fana JB dar totusi canta destul de bine, e dragut si se imbraca misto.

De ce toata lumea il uraste?

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Taci ma!
ce te mananca pe tine daca am ceva cu el?
eu il consider pe el un lesbi, si pe fane pustoaice disperate!

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Nu am absolut nimic personal cu el. si nu cred ca sunt invidioasa pe el, doar pentru ca are o viata de vedeta, bani si fete innebunite care roiesc in jurul lui. mie imi place viata mea asa cum este ea, si nu am de gand sa-mi pierd timpul ascultand muzica de proasta calitate. poate ca are voce, doar ca exista multi alti artisti mult mai talentati si care ar merita sa fie in locul lui insa nu sunt. nu cred ca am avea de ce sa fim invidiosi pe cineva ca el, sincer acum.
fanii JB nu loviti prea tare, mi-am spus doar parerea.

| mistakeofyourlife a răspuns:

Nu am neaparat ceva cu el, am mai mult cu fanele innebunite care afirma ca Mj, Eminem si multi alti sunt mai jos decat el. Mi se pare o absurditate. happy

| Crisis a răspuns:

Pentru simplul fapt ca are extrem de multe viewsuri pe youtube, e foarte cunoscut, e supraapreciat, desi nu este cel mai bun, ci chiar pot spune ca e unul din coada clasamentului.
Pana la urma... eu nu vad absolut nimic "dragut" la el [sunt fata, am 14 ani, deci as putea fii o fana inraita a lui]. E un pusti cu fata turtita, freza nasoala, voce de curca strangulata la malu' Argesului, pitic, care vrea sa para tare da' se face de ras.

| unione a răspuns:

Vai de capul lui...

| Mentaa a răspuns:

Parerea mea.Nu ma injurati, dar.mi se pare deja o manie cu Justin Bieber asta.mie mi se pare doar un pusti in calduri care cauta sa devina "STAR", dar din pacate, nu prea are cum. Cat despre stilul vestimentar, nu cred ca asta ii face cariera unui adevarat cantaret sau artist. Parerea mea big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu asta! mie mi se pare ok! nu am nimic cu el! din contra pot spune ca imi place! cred ca invidia! pup

| syymona a răspuns:

Chiar``e dragut``j se imbraca``misto>:d