| rapidistzu a întrebat:

Sall, Ce parere aveti despre soferii de tir si cum vi se pare meseriabig grin

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

O meserie smechera, cu bune si cu rele dar si cateva probleme mici gen controale rutiere sau condus peste program. Salariul e bun chiar daca sofezi in Romania, am deja 3 oferte 2 externe si una in tara acum ramane de vazut dupa ce mai dau niste examene ma hotarasc unde intru.

| rapidistzu explică (pentru mgtow):

Fain si eu tot meseria asta o voi practicabig grin pacat ca nu voi putea lua carnetul C+E la 18 ani ca s-a schimbat legea.Dar voi face pe o duba cv.big grin

| mgtow a răspuns (pentru rapidistzu):

Foarte bine, drum bun si sanatate.

| rapidistzu explică (pentru mgtow):

Mersi si tie la fel big grin