| adrian_2389 a întrebat:

Sall ce se intampla daca nu am media incheiata la o materie?
Nu prea am fost semesrul asta la geografie si imi lasa media neincheiata nu am nici o nota la ea si ce fac acum
Cum trec? Pot trece pe semestrul 2?

5 răspunsuri:
| Mauve a răspuns:

Da, poti sa treci.Media de pe primul semestru ti-o poate incheia si in al doilea. Cel putin asa a fost la mine in clasa.

| Loka a răspuns:

Sall pai unite cand aveti voi geografie spune-i profesorului sau profesorei sa iti dea o nota pa caiet si o nota pe raspuns funda:->>>?

| adryana_6228 a răspuns:

Dui un buket de flori cereti scuze si zii sa te asculte! merge 100%

| AlleRay a răspuns:

Pai...mai e o saptamana pana la terminarea semestrului.pana acum o saptamana cativa copii de la mine din clasa(inclusiv eu) nu aveam nici o nota la geografie asa ca vinerea asta la ora de geografie ne-a dat doua note:una pe caiet:s-a uitat sa vada daca avem toate lectiile si desenele corecte si a doua pe ascultarea din lectia de zi! mie asa mi s-a intamplat! sper sa gasesti o solutie, succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate ca in primele 6 zile din semestrul 2 sa primesti note si sa te incheie.