| Costica32 a întrebat:

Sall cine imi poate zice cum pot sa scap de testele alea pentru bani la likuri de dowloand alea castiga ihone trimite sms chesti... Va rog ajutati-ma dau funda happy

Răspuns Câştigător
| cosmin655 a răspuns:

Alea sunt survey-uri(nu stiu daca am scris corect numele)dar sunt niste reclame pe care trebuie sa le accesezi si sa completezi ce e acolo(confirmarea o faci prin sms cu plata)adica nu poti sa descarci ce e acolo fara sa platesti.In alte tari se completeaza si primesti confirmarea prin email fara sa platesti nimic, testele alea sunt sa dovedesti ca nu esti robot dar n-a in Romania trebuie sa confirmi cu plata prin sms. Sfatul meu e sa cauti alt link de download, sa nu platesti sub nicio forma, poate fi un fisier inutil(sa nu crezi ca e sigur daca dai bani). Daca nu gasesti ce cauti fara survey renunta, n-ai sanse...

| Costica32 explică (pentru cosmin655):

Mersi happy
caut un hack pentru top eleven, si toate is cu astea...

1 răspuns: