| Mihaela_5801 a întrebat:

Sall! Cum credeti diferenta de virsta intr-o relatie care se bazeaza pe iubire sincera are importanta mare? Poate fi virsta un impiediment?

Răspuns Câştigător
| deea89 a răspuns:

Din punctul meu de vdr nu conteaza. Daca 2 persoane se iubesc nu conteaza ce zic altii, ei sa se iubeasca si sa le fie bine.Am o cunostinta este insurat si nevasta lui este cu 11 ani mai mica decat el.Dar au facut un copil le este bine si nu au probleme.Deci nu conteaza, cel putin asa zic eu.In plus...un impiediment poate fi lumea care se baga intre cele 2 persoane, ca daca pe acele 2 persoane nu ii intereseaza diferenta de varsta si se iubesc, nu au dc sa isi faca grij!

3 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Depinde.Femeile imbatranesc mai repede decat barbatii deci in viitor asta poate sa creeze probleme.

| BlaBlaa a răspuns:

Daca relatia se bazeaza pe iubire sincera, nimic nu ar trebui sa ii stea in cale happy parerea mea e ca varsta nu e un impediment f mare.mai degraba, familia/familiile pot "strica" intr-o relatie

| Stacey a răspuns:

Virsta nu conteaza intr-o relatie, adica sa indraznestisa sfidezi ratziunea si sa te lasi prada unei feerii numita IUBIRE...