| ryci a întrebat:

Sall.cum pot sa cresc fara sa fac sport? am cautat pe net si nu prea am gasit ceva, ma ajutati?

1 răspuns:
| DeeeaA a răspuns:

Fara sa faci sport? De ce? E foarte sanatos si in acelasi timp iti formezi mult mai frumos corpulbatting eyelashes. Jogging-ul ar fi o idee. Ce e asa de greu sa-ti rapesti din timp macar o ora pe zi, si, impreuna cu prieteul/prietena cea mai buna sau cineva care sa-ti fie alaturi sa mergeti in parc pentru a va mentine in forma... Si sporturile gen:volei, handbal te-ar putea ajuta sa te inalti gratie sariturilor din timpul acestora. Sper ca te-am ajutat. Fundita?tongue