| Cristi031001 a întrebat:

Sall.Cum fac sa se auda muzica si in casti si in boxe.Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| SuicideSilence a răspuns:

Foloseste acest tip de adaptor: http://www.advancetec.co.uk/......a-242.html

il gasesti cam pe la orice magazin de electronice. costa in jur de 5 lei

4 răspunsuri:
| LionelMessi10 a răspuns:

Trebuie sa ai boxele pornite...Iar castile le conectezi la boxe/in spatele pc-ului.

| luxFYM a răspuns:

Conectezi corect mufa in locul ei special si eventual poti sa pui muzica sau sa dai volumul la maxim.

| luxFYM a răspuns:

Conectezi corect mufa in "gaura specifica" si eventual poti sa pui muzica.

| Boss_BwBw_1999 a răspuns:

Bagi Mufa Din Casti in Sistem Sau boxe!