| alexandru997 a întrebat:

Sall
Cum vad cu cine am apucat in clasa la liceu? Acum am aflat rezultatele la admitere si vreau sa aflu cu cine sunt in clasa! Explicati-mi in de taliu daca se poate! FUNDA

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://admitere.edu.ro/ selectezi judetul si o sa te gasesti acolo tu si colegii tai!

| alexandru997 explică (pentru anonim_4396):

Pana ii gasesc laughingeu ziceam daca se poate mai usor

| TashaUhm a răspuns:

Http://admitere.edu.ro/ ---> 16 iulie 2013 --> judetul de unde esti---> Click pe primul ''afiseaza'' ---> unde scrie pag 1 (...) click si iti cauti numele--> Click pe liceul unde ai intrat. pe urma selectezi profilul. si uite lista`! Mai usor nu poti.
Sau stai si astepti pana la toamna ca nu mori`!

| BlondaBă a răspuns:

La ce liceu esti?
Iti trimit eu lista :*

| BlueButterfly1970 a răspuns (pentru BlondaBă):

Imi spui si mie te rog puppy dog eyes Sunt la Economic-pe Economie. :*