| anonim_4396 a întrebat:

Sall, cum vi se par baietii carora le plac fetele de 11-12 ani?! Cunoasteti oameni de genul? Astept parerile voastre happy.

6 răspunsuri:
| Diux96 a răspuns:

Daca sunt mult mai mari decat ele nu cred ca e vorba de placut...cel putin dupa parerea mea acei baieti nu au succes cu fetele apropiate de varsta lor si din "disperare" cauta fete mult mai mici decat ei deoarece acestea sunt mai naive si pun botul.

| LexyLexx a răspuns:

Pervertiti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce e asa anormal in asta?straight face
bine, acum depinde si cati ani au acei "baieti".

| roxkiss a răspuns:

Depinde ce virsta are, daca are in jur de 18, nu as zice ca e chiar normal.