| tweety_8071 a întrebat:

Sallbig grin
La inceputul anului acesta scolar m-am transferat de la un liceu cu profil tehnic la un liceu cu profil mate-info si am dat examen de diferenta la informatica si matematica.Am 3 intrebari:
1.Am ceva probleme in familie si o sa trebuiasca sa ma mut din judet, este posibil sa ma mut in alt judet la alt liceu cu profil diferit de exemplu turistic(din sem 2)?
2. Daca e posibil transferu o sa mai dau diferenta? Ca am auzit ca daca te muti de la un profil mai bun la altul mai slab nu mai e nevoie...
3. Daca sunt corigent la 2 materii mai pot sa ma transfer din al doilea semestru?
Multumesc:*

3 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Poti sa te transferi la un liceu cu acelasi specific fara niciun fel de probleme, mai rau este ca stai prost cu restantele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti corigent la doua materii mai degraba ajungi la un liceu mai putin bun decat asta la care esti acum straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orcum ca sa intri ai nevoie sa ai media mai mare decat ultima persoana care a intrat la profilul pe care tzil doresti big grin
succes