| Bellinda99 a întrebat:

sall:**! Daca un pestisor de aur v-ar indeplini o dorinta ..care ar fi acea dorinta?big grin

8 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Cum a zis razvanbfmv, i-as cere sa-mi indeplineasca alte 3 dorinte, care ar avea in principal sanatatea mea si a familiei mele, inclusiv a iubitului meu(prima dorinta), sa am un viitor asigurat, niste bani din care sa ma pot intretine, sau o casa, orice m-ar putea ajuta sa-mi traiesc mai bine viata( dorinta 2), si in final, sa trec cu bine de liceu, BAC, teste, ce cuprinde scoala(dorinta 3). Tu ce dorinta ai vrea?

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

I-as cere sa-mi indeplineasca alte 3 dorinte laughing
probabil i-as cere sa fiu fericit pe viata sau sa traiesc vesnic pe o alta planeta alaturi de prieteni

| MrsDraguttza a răspuns:

Sa moara scoala! laughing rolling on the floor laughing rolling on the floor laughing
Nu acum serios... as vreas a spun ca sa ma placa baiatul pe care il iubesc eu dar nu vreau sa ma placa dintr-o dorinta laughing
deci... sa moara scoala! laughing

| LaryA a răspuns:

Buna...pai dorinta mea ar fi sa trec cu bine de tezele si examenele de sfarsit de aVIII-a...dar tu ce iti doresti?big grin

| Mαdαliηα a răspuns:

Sa ma intalnesc cu prietena mea cea mai buna straight face...e de pe net si nu ne-am vazut niciodata, imi doresc enorm sa ne vedem dar e prea mare distanta de si odata si odata " dorinta " asta o sa se implineasca nu ma dau batuta love struck... Tu? kiss

| Mαdαliηα a răspuns (pentru Mαdαliηα):

P.S : O cunosc de 1 an si 5 luni big grin. e ceva nu?batting eyelashes

| cristina107 a răspuns:

Sa pot calatori unde vreau eu

| SanAndreasMegaFan a răspuns:

Pai mias pune dorinta sa mai pot sa-mi pun inca 9999999 dorinte! si prima ar fi sa stiu tot cei de stiut (sa nu mai trebeasca sa fac scoala) iar a doua ar fi ca fata de care imi place..sa im faca o laba si dupa aia sa mi-a suga