| Razvy197 a întrebat:

Sall.....De ce nu mai merge Barn Buddy pe facebook si ce trebuie sa fac >? Imi scrie asa:

Error
Failed to get your data from Facebook. Please reload the page to try again.

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Da un refresh la pagina (reincarca pagina) si merge!

| Razvy197 explică (pentru neluL):

Nu mergesad

| neluL a răspuns (pentru Razvy197):

Ce browser folosesti?

| MichelleI a răspuns:

Incearca sa intri pe facebook dupa opera mie asa mi s-a intamplat is cand am intrat pe opera mi s-a facut din nou cum era

| Malik_Armaan_Malik_1981 a răspuns:

Dc nu merge barn buddy amane loadingg?

| Capota_Tachita_1997 a răspuns:

La mine se incarca si scrie loading...

| Rebecca_Deea_1995 a răspuns:

De pe ce intri pe barn buddy? Poti intra de pe Internet Explorer sau de pe Google chorme dar nici intr-un caz de pe Mozillabig grin... Fundabig grinhappy?

| Tulcan_Flavius_1997 a răspuns:

Nu stiu ce sa fac ca numi mere barn buddy pe facebook)))