| MissAvocado a întrebat:

Sall, deci am o problema : am adaugat la facebook un baiat si imi place foarte mult de el, dar inca nu am vorbit nici odata, nu stiu cum sa incep si sa incepem sa ne cunoastem fara sa par enervanta sau oarecum disperata, deoarece el este momentan intr-o relatie? cum sa incep conversatia? cum sa nu par ciudata sau enervanta. funda

1 răspuns:
| oanacatalina a răspuns:

Ai putea sa te folosesti de aplicatiile de la Facebook, cum ar fi sa raspunzi la intrebari despre el, sau sa il adaugi ca vecin la vreun joc si astfel o sa ai mai multe sanse sa corespondezi cu el. De exemplu daca te joci Farmville si se joaca si el, il poti adauga la vecini si va faceti cadouri, il ajuti, ii sapi in gradina, ii ingrjesti animalele laughing Cam asa ai putea sa te bagi in seama pe facebook, excluzand ideea de a-i trimite un mesaj simplu in care sa ii spui ca il placi. Succes!