| ioana_7606 a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutorul vostru.
Sa incepem cu inceputul, de la o vreme mi se aprind calcaiele dupa un baiat chatterbox am vorbit pe fb, mess.ma rog ne cunoastem asa in general, dar problema este ca nu stiu ce subiecte sa abordez catre acesta, i-as lua idul de pe fb, dar eu stiu ce o sa zica, ca-s disperata sau mai stiu eu ce. parca e ceva care ma opreste, parca ma rusinez, si o alta problema este ca sunt chestii de fam intre noi. Ce naiba, as vrea sa prind tupeu chatterbox parca mi-e frica straight face.

Răspuns Câştigător
| werewolf_2374 a răspuns:

Propun sa il lasi pe el sa faca primul pas, atunci iti va demonstra ca te place destul de mult.
subiecte? pai, ...vedeti ce muzica va place, filme poate... vorbiti despre unde v-ar placea sa calatoriti. asa puteti descoperi ce lucruri aveti in comun.

2 răspunsuri:
| ganeaa a răspuns:

Hai ca ai ziso iti este frica de ce? ce crezi ca ti se poate intampla? nu trebuie sa ii iei id.tot ce trebuie sa faci este sa porti o discutie cu el.

| adee_4040 a răspuns:

Spunemi cum sa te ajutam? sati dam un sfat in legatura cu...ai zis ca il placi bun da el te place? eu zic sa te asiguri ca sentimentele lui sunt la fel si sa lasi orice chestie si sa fii cu el big grin:-J