| ReVeRs a întrebat:

Sall deci azi sunt singur acasa si am o durere in gat ..vai de capu meu nu mai pot sa beau nici un strop de apa. Mi s-au umflat amigdalitele si ma doare ingrozitorcrying.Asa bun din ce m-am mai cautat eu prin pantaloni am 2. 7lei ce medicament sau ceai pot lua de baniii astia sa imi treaca durerea? Am 15 ani funda!

2 răspunsuri:
| BlueLifeOfficial a răspuns:

Te duci la farmacie si ii ceri Strepsils Lemon. Costa 20 lei dar cred ca iti da si la bucata.

Succes happy

| Nostress9602 a răspuns:

Cumpara chlorophyllin-oz face de vre; o 2 ori clatituri sau o inghiti...trece ff repede.dar anume ulei