| AndreeaSiAndra a întrebat:

Sall dupa cum stiti imi place de un baiat cu care sunt la handball si azi am facut antrenamente pe plaja si am stat mai mult in apa si claudiu tot ma baga cu capul lafund sau ma stropea fara sa-i fac nimic si ma intreba daca nu vreau sa ma scufund pana la fund cu el si eu am acceptat iar apoi pe uscat tot imi dadea cu prosopu pe picioare adica ma lovea si am vb destul de mult ca siasa pe facebook la cat frecam menta... deci ce ziceti ma place si daca da ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Andreea:*! Eu cred ca da.De obicei unii baieti se baga in seama cu fetele pe care le plac sacaindu-le sau jucandu-se cu ele.Tu trebuie sa te comporti normal. Vorbesti normal dar cand mai sunteti singuri apropiete de el.Incepeti sa discutati despre voi doi, despre ce va place etc.Asa vav eti apropia mai mult.Baftabig hug