| Danysan a întrebat:

Sall-TPU-Fetelor ce preferati :Un tip Timid langa voi sau Unu Tupeist?

25 răspunsuri:
| ANGEL7DEVIL a răspuns:

Uneori e bine sa fie timid, dar il prefer pe cel tupeist laughing

| PotcaPădurii a răspuns:

'Ăi timizi sunt mai drăguţi, partea naşpa e atunci când şi tu eşti timidă.
"Ăhh, bună."
"Ăhh, hei ce faci?"
"Ăhh, tocmai mi-am dat seama că nu pot vorbi acum, trebuie' să..."
*închide şi nu mai vorbeşte în viaţa ei cu persoana respectivă"

| h3r a răspuns:

Mai timid, pentru că orice persoană timidă sau retrasă, când se simte bine în pielea ei scapă de temeri și vei fi surprins plăcut de personalitate ei, de ceea ce gândește, ce poate.

| Danysan explică (pentru h3r):

Daca tu zici :-p.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danysan):

Greu! laughing rolling on the floor
Te pupa Fuego! laughing rolling on the floor

| h3r a răspuns (pentru Danysan):

happy

| Danysan explică (pentru anonim_4396):

E bine si asa amice laughing :-p.Desii eu as prefera sa imi dea un cont de al lui :-p.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Nici prea timid dar nici prea tupeist.

| Danysan explică (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Hmmm sa imi zici si mie unde gasesti asa ceva :-p.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru Danysan):

Si de asta o sa mor sigura laughing

| Exilee a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Interesant...

| Danysan explică (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Uite ca nu e bine asa ...eu zic ca iti trebuie un Xbox laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca-mi place intrebarea, ciupiti-ma si pe mine cand se aduna mai multe raspunsuri ca-s curios tare.

| sayWhaaat a răspuns:

Ce sa faca cu ala timid? Bineinteles ca toate fetele cauta tipi care le pot oferii siguranta inainte de toate.
Ca mai sunt si maimute care judeca dupa aparente, looks, si grosimea portofelului, e adevarat, dar asta se intampla de obicei la varste fragede.
Cel cu tupeu i-o va lua mereu inainte celui timid.

| Danysan explică (pentru sayWhaaat):

Ok dar vezi ca ala tupeist dupa ce obtine ce vrea s-ar putea sa treaca la urmatoarea floare.

| sayWhaaat a răspuns (pentru Danysan):

Posibil, dar poate ca nu.

| Florenta16 a răspuns:

Tipul timid, pentru ca ori de cate ori am iesi in oras, s-ar sfii sa ma ia de mana, ne-am saruta in locuri ascunse, ferite de multa lume, m-ar suprinde zi de zi, as putea avea cea mai mare incredere in el, ar fi sanse putine ca sa ma insele, avand in vedere daca ne-am iubi cum se cuvine, si mai ales micile gesturi facuti de cei timizi. Cate o floricica rupta dintr-un copacel si pusa la urechea fetei, sau pur si simplu sa stam intinsi pe iarba si sa ne uitam la cer, picnicuri, si pozele facute cu fetele noastre :3. Ar fi micul nostru univers puppy dog eyes.

| VampireBlood a răspuns:

Dacă e tupeist e şi bine şi rău, parcă e mai "frumos" dacă îl vezi că e timid, nu-şi va permite să te jignească sau să zică ceva greşit.

| Danysan explică (pentru VampireBlood):

Dar daca e timid si nu te jigneste sau se poarta ca un gentelman cu tine -Voi fetele incepeti sa credeti ca e pampalau si nu e bine laughing.Cum sa o mai dam?

| VampireBlood a răspuns (pentru Danysan):

Nu toate cred asta laughing unele sunt atrase de băieţii timizi, depinde de fată acum.

| Danysan explică (pentru VampireBlood):

Hmmm si ce faci cu el daca e timid si n dormitor -asta cum mai vine? Si atunci tipii astia sunt placuti?

| VampireBlood a răspuns (pentru Danysan):

Atuni nu ne convine laughing, e mai bine să fie tupeist când şi unde trebuie şi timid tot la fel, da' nu prea găseştirolling on the floor

| ILoveWeekends a răspuns:

Un sfert timid si 3 sferturi tupeist laughing

| Danysan explică (pentru ILoveWeekends):

Cam greu -asta e comanda speciala :-p.

| AlinaBuc a răspuns:

Depinde ce intelegi prin timid. daca nu este genul sa se dea in spectacol peste tot pe unde merge dar totusi este comunicativ cu cei din jur atunci il prefer pe cel timid dar daca este un pampalau dala de nu scoti doua vorbe de la el sau nu ma poate apara cand altul ma ciupeste de fund atunci cu siguranta o sa caut unul mai tupeist.