| kry5tyna a întrebat:

SAll! Fetelor ce pot face sa nu mai imi placa de Justin Bieber(sa-l uit)?

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu sunt fata dar iti raspund. Na, da-ma in judecatawinking

In fine. gandeste-te ca el nici macar nu stie cine esti, si cu atatea fane nici nu o sa se gandeasca vreodata la tine, nici nu il vei avea vreodata

| BellsC a răspuns:

Poi nu stiu.
Mi s`a intamplat si mie, dar pasiunea asta prosteasca s-a stins de la sine.
Oricum gaseste-ti un iubit adevarat.
Sau nu stiu uita`te dupa alta vedeta, dar ai ajunge ca in situatia de acum.
Cand te uiti la poze sau asc muzica lui, nu te mai gandi la el ca la un iubit...
Tuturor ni se intampla sa ne :Xde o vedeta (cred)mie de multe ori, da`s numai tampenii de`a`le mele~si `mi dau seama.Asa ca revin p planeta :*
T pWP:* si sper sa reusesti!

| Crisu a răspuns:

Bine.indragostita e imposibil sa fi.Ptc gandeste'te logic daca pe baiatu' de care esti indragostita nu il avezi o anumita perioada de timp incepi sa'l uiti nu? Cum poti fi indragostita de Justine daca nici macar nu l'ai vazut fata in fata?

| Artemisia a răspuns:

Nu te ingrijora, si eu m-am indragostit de mai multi de la tv, care puteau sa imi fie parinti, lol.lasa ca o sa treaca. o sa apara cineva nou, in viata ta, un baiat pe care o sal iubesti, si nu o sa mai ai sentimente pentru justin, sau mai stiu eu cine.

| Brianariri a răspuns:

Impusca-te! crezi ca o sa il intalnesti vreodata? esti tampita?

| Cinderella_3550 a răspuns:

Uite, cu siguranta toata lumea a trecut prin asta.toti am fost cel putin o data indragostiti de o vedeta... adevarul e ca timpul trece, si cand vei vedea ca nu mai sunt chestii noi, inedite, pe care sa le afli despre el iti va trece. oricum, pana sa-ti treaca de tot, poti incerca sa faci o pauza de justin bieber, sa incerci sa nu te mai uiti la pozele lui, sa nu mai asculti nicio melodie de-a lui si sa nu mai cauti nicio stire despre el.gandeste-te ca e un simplu adolescent, are defecte si trebuie sa realizezi asta.esti practic indragostita de o himera...incearca sa faci chestiile astea incepand macar cu o zi. daca reusesti, felicitari, rasplateste-te cu ceva. fa ceva ce n-ai mai facut de mult. gandeste-te la timpul tau liber, nu-l irosi doar pe un singur lucru, si anume o celebritate care nici macar nu are habar unde este Romania

| Kyzz a răspuns:

Este aproape imposibil sa uiti pe cineva cand vrei tu.
de obicei cu timpul toate se rezolva
in viitor va aparea un alt cantaret mult mai tare decat JB si tu te vei indtragosti de el s asa il vei uita pe JBwinkingSunt baiat dar cunosc si eu din relatiirolling on the floor

| flafyyAdamLambert a răspuns:

Pai cauta alti artisti cantareti care sa-ti placa mai multwinkingeu il ador pe adam lambert dar la mine faza e ca nu vreau sa-l uit delocwinking