| andreifil a întrebat:

Sall! Imi place de o fata care lucreaza la un restaurant unde lucreaza si mama mea. credeti ca as avea vreo sansa daca ea are 20 de ani iar eu 17 si ceva aproape 18? nu stiu dc imi plac numai fetele mai mari decat mine pentru cele de varsta mea nu am niciun interes

2 răspunsuri:
| Lililala a răspuns:

Eu nu cred ca ai sanse, daca o fata sta cu un baiat mai mic ca ea e sigur pe interes; parerea mea...las-o balta si indragosteste-te de alta de nu vrei s-o patesti urat.

| Ricyy a răspuns:

Eu cred ca ai avea ceva sanse, pentru ca si eu am aproape 18 ani si prietena mea are 21.Incearca!