| Nonameloser a întrebat:

Buna big grin sa trec direct la obiect! am un coleg in clasa:-foarte frumos pe el il plac aproape fetele din scoala! si eu, numai ca el nu (cred) e cu 1 an mai mare decat mine si ii plac fetele cu forme(stiti voi) numai ca el vobeste toata ziulika de lunga de niste fete dar acestea fiind mai mari, apropo revenind la partea cu formele si eu am sunt a 2-a fata din clasa cu forme
dar chiar nu stiu ke sa fac sa ma plac cat de putin acolo
si am uitat sa mentionez ma imbrak super, am cat de cat note bunikele, sunt frumoasa?
credeti ca am o sansa cat de mica si spuneti-mi va rog plzzz dar funda
si cum sa fac sa ma plac

Răspuns Câştigător
| sellyyy a răspuns:

Baietilor acestora le plac fetele care nu sunt innebunite si stersante.cu cat esti mai indiferenta si te porti ca o amica e mai bine. poate isi va lua ochii de la cele mari si va veni la tine cand va vedea ca nu esti stresanta si interesata.cum am spus acestor "boys" le plac fetele care nu stau pe capul lor cum fac celelalte. o singura gluma sau o privire un zambet poate face minuni. sper ca te-am ajutat!winking...imi dai plzz FuNnDiTsSa?puppy dog eyesbig grinpuppy dog eyes

6 răspunsuri:
| iauru a răspuns:

laughing)mda... da stiu ca ai complexe de inferioritate
nu incerca sa-l impresionezi ca n-are rost plus ca daca e asa de frumos cum zici o sa-si cam aleaga una mai mare ca el ca doar nu e prost sa stea cu una de la el din clasa pe cap

| jrjrjeee a răspuns:

Daca aveam o poza cu tine si cu el iti dadeam un raspuns big grin, nu ma prea pricep eu dar bagai un zambet, faci si reclama la pasta de dinti, vorbiti mult si faceti glume. Sper ca te-am ajutat. Dai o fundita?big grin

| andreeadeeathebest a răspuns:

Fta saruta`l

| poiuiyhvb a răspuns:

E zic ca ai sanse.
daca zici ca se uita la forme.
e. bine.
du-te la el. spune-i ca-l placi si vezi ce zice.
happy.
funda? big grinbig grin.
puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urato pleeeeeeeeeeeeexxx

| Nonameloser explică:

Si daca nu imi da accept pe mess?