| Sopphiiiiie a întrebat:

Sall Tpuuu. a inceput sa imi placa de un baiat pe nume Cristii...care il cunosc de 6 ani. dar pana acum nu am mai simtit nimic pentru el. Dar. vara asta am inceput sa il vad altfel. si i-am zis. ca imi place de ell.
Si lui s'ar putea sa'i placa de mine. [ nu mi-a zis'o dar. asta reiese prin gesturile care le face].
Nu stiu daca sa il intreb. daca vrea sa fim impreuna thinking

Nu stiu ce sa faccc. plzz HELPP `!

Cel mai bun raspuns primestee funda love struck

2 răspunsuri:
| youmail a răspuns:

Scumpik uite, eu sunt baiat, dar am trecut prin multe situatii... diverse. am fost in rolul in care am fost intrebat de o tipa daca vreau sa fim impreuna. si.ute ca suntem fericiti impreuna de peste 5 ani. Baietii sunt genul. putin ne'atenti la toate semnalele voastre, la toate detaliile. e ca in povestea cu 'agatatul' noi ca baieti va multumim pentru ca ne dati impresia ca noi v'am agatat pe voi cand de fapt voi ca fete faceti toata treaba. Cel mai bine e sa il iei in brate din spate si sa il saruti pe un obraz la inceput sa iti lasi parul peste pieptul lui si sa ii soptesti la ureche ceea ce simti pentru el, crede-ma nici un baiat normal (fizic si psihic) nu iti va rezista. Va aprecia si te va respecta pentru curajul tau si crede-ma ca iti va fi ne spus de recunoscator.

Pup si... sa ne spui cum a iesit!

| DianaScorpio a răspuns:

In primul rand nu te baza tu ca el te place nu stiu cat de mult datorita gesturilor pe care le face.
In al doilea rand, comunicarea este unul dintre cele mai importante elemente in orice tip de relatie.