| PattyxPaty a întrebat:

Sall:*Imi spuneti cum pot ghici viitorul in carti? Mersi!

2 răspunsuri:
| AndoAlex a răspuns:

NU poti ghici viitoru in carti! Blasfemi plus un mare pacat.

| Adya22 a răspuns:

In primul rand persoanele care fac asta sunt vrajitoare ale magiei negre, in al 2-lea rand este un mare pacat in fata lui Dumnezeu iar in al 3-lea rand, o data ce ne uitam in viitor sau incercam sa vedem ce se va intampla. viitorul se schimba in rau! Persoanele care fac asta sunt considerate de partea raului, dupa cum am mai spus este un mare pacat!