| claudiu_6756 a întrebat:

Sall in legatura cu fata care imi place. Mi-a dat si nr ei de tel mi-a zis si unde locuiste ne cunoastem de pe mess si pot sa zic ca imi place chiar foarte mult de ea si nu stiu daca si ea ma place pe mine pe mess parem ca ne placem unu pe altu da nu stiu sigur i-am zis daca ar vrea sa ne cunoastem mai bine si ia a zis da dar mai ca amici. Un sfat va rog frumos oare ma place sau nu.Sa ma ajutati

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu prea stiu ce sa sp happyMai asteapta putin.Sa o cunosti mai bine si vezi u ce se intampla dupa aiawinking

| Cryssy a răspuns:

Buna...eu zic sa te intalnesti cu ea si sa va cunoasteti mai bine, sa vorbiti..la inceput poate ea nu vrea nimic mai mult, dar pe parcurs poate va iesi ceva, nu stiu...adik eu sunt patita..sii eu am fost in aceeasi situatielaughing..si acum :X:X:X:X

| Jupiter a răspuns:

Spune-i ca vrei sa fiti mai mult decat amici. Daca vrea, bine. Daca nu, uit-o.

| supradoza_de _vyse a răspuns:

Poi si eu sunt impreuna cu prietenul meu tot de pe mess desi ne cunoastem dar nu mai vorbiseram asteapta un timp si mai intreab-o niciodata nu poti fi sigur ca te place o persoana

| ionut_1835 a răspuns:

Eu zic te place dar i rusine sa zica acest lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate, ai mai pus intrebarea asta.ne-ai spus ca v-ati vazut pe mes, v-ati aratat ''haifaivurile''unul la celalalt si v-ati spus ca sunteti draguti. ce mai stai, acum urmeaza sex virtual. te place, iti spun eu, ca altfel nu-ti arata ''haifaivul'', insa asta a dat dovada ca are incredere in tine. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va multumesc din suflet pentru sfaturile care mi leati dat am sa tin cont de el::*

| niikku a răspuns:

Sal, cred ca ar fi bine sa va cunoasteti intre 4 ochi, fiindca doar asa iti dai seama daca o placi intr-adevar! Daca ai adresa ei atunci cred ca asteapta si ea din partea ta ceva miscari! bafta!