| madalin_9052 a întrebat:

Sall.Intrebarea este pentru cei care joaca Delta Force -Black Hawk Down. La prima misiune din River Raid, acolo cand gasesti documentele in casa si apoi iesi afara si vine masina sa te duca in alta parte.Ma urc in masina si astept sa vina celalalt soldat vine ala apoi masina nu se misca ramane asa.Stiti cumva daca e de la mine. Mentionez ca e Cd original si nu luat de pe net chestii din astea. Si sa nu dati linkuri cu misiunea pe youtube ca m-am uitat si porneste singura masina...

1 răspuns:
| beastboy84 a răspuns:

Dar l-ai asteptat si pe colegul ala al tau. stii ca mai esti cu cineva. Victor parca il cheama. trebuie sa il astepti sa se urce in masina si apoi pleaca singura happy