| emanuel_1610 a întrebat:

Sall! Sunt baiat.Mai sunt cateva saptamani pana la haloween si nu stiu ce costum sa imi fac.Ma puteti ajuta cu niste idei de costume beton care sa ii de pe spate pe colegii de la scoala si sa fi si un pic infricsator?
Cand spun infricosator vreau sa spun ceva reprezentand raul/nu stiu un om dovleac/osperietoare de ciori...
Si vreau sa imi spuneti costume care pot fi facute din ce am eu pe acasa ca numik permit sa imi iau costum ca nu stau prea bine cu banii.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gen 50 cent sau un alt rapper

1 răspuns:
| KagomeHigurashiLoveInuyasha a răspuns:

Un costum de varcolac sau vampir...ar fi interesant ceva gen satanisti! sper ca ti-am fost de ajutor! love struck