| RaD3On a întrebat:

Sall mi sau rupt blugii cei noi in fiorma de ungji de 90 de grade unpik mai jos de buzunar si mai sus de genunchi... cum ii pot repare sunt rupti drept ca taietura cu foarfeca... dati-mi niste idei cum ii pot repara.Blugi cei noi:Xcrying am dat si 2 milioane juma pe ei si habar n-am ce sa fac

Răspuns Câştigător
| Andreea19Alina a răspuns:

Pai du-te in oras si cauta un loc unde sa tii coase,caci este asa ceva, sunt foarte multe locuri si nu platesti chiar mult, decat sa ii cosi tu rau si sa ii strici mai degraba te duci!

| RaD3On explică (pentru Andreea19Alina):

Sincer draguta eu de asta incerc sa fac dar vreau un model... acolo nu are modele vrea sa ii zic eu

3 răspunsuri:
| capsuna16 a răspuns:

O idee ar fi sa cosi pe ei un material identic sau alta idee : sa ii mai rupi putin ca sa para ca asa e modelul ca doar se poarta blugi cu rupturi

| RaD3On explică:

Desi ideile sunt bune nu merg la blugi mei. Prima idee nu este buna deoarece in partea unde am rupt blugii sunt multe culori iar a 2 a ei sunt foarte foarte rupti adic cam 5 centimetri in jos si vreo 8 in laterala