| Parangalevacy a întrebat:

Sall nu mai pot sa trimit cereri de prietenie pe facebook 30 de zile.ok asta mi s-a mai intamplat dar acum imi arata ca sunt blocat 30 zile de 2 saptamani incoace, nu mai scade durata.sa ma fi blocat definitiv? raspuns urgent,

4 răspunsuri:
| prizeFTW a răspuns:

Nu,este doar pentru 30 de zile. Probabil ca ai bagat ca disperatul la prieteni pe cine ti-a iesit in cale si d-aia...

| Allina8 a răspuns:

Si eu am fost blocata timp de doua luni. Incearca sa nu mai trimiti cereri de prietenie pana cand nu trec cele 30 de zile pentru ca apoi poti sa primesti mai mult timp in care nu te lasa sa trimiti cereri.

| yayop a răspuns:

Pana expira cele 30 de zile tot asa iti va arata..si eu am patit doar ca 7 zile. Dupa ce vor trece aceste 30 de zile vei putea din nou.

| Parangalevacy explică (pentru yayop):

Pai da dar trebuia sa imi arate cate zile mai am de asteptat pentru ca m-a blocat de ceva timp