| TeooTeo a întrebat:

Sall... Problema des intalnita. Deci am un coleg de banca care sta in spatele meu.Eu il plac iar cand vorbescu cu el simt ca si el ma place dar nu stiu sigur.Cum as putea sa aflu dar nu de la mine si sa evitati sa imi pun colegii sa il intrebe ca nu vreau. Dau fundoi la cei care au planul care merge:*(eventual vreau sh pareri de baieti)

Răspuns Câştigător
| Ioniii a răspuns:

Poi eu m`as duce la el si i-as spune "Poate ti se pare ciudat dar eu te plac si sunt curioasa daca si u ma placi " si daca spune nu ii rogi sa numai spuna la nimeni dar cred ca va fi un raspuns afirmativ:*

3 răspunsuri:
| TeooTeo explică:

Problema e ca sunt f fricoasahappy

| haiZI a răspuns:

Ti-e teama sa nu fi respinsa?, nesiguranta nu e deloc calitatea care atrage deci poti incepe prin a-i spune ca il placi.succes.pa

| GyeBaek a răspuns:

Pai dc nul chemi numai tu pe afara si vorbiti, va plimbati si la momentul potivit il intrebi.