| allx a întrebat:

Sall sunt clasa a cincea si imi place de niste fete de cls 8-a si a 7-a si as vrea sa le cuceresc dar nu stiu cum crying

2 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Oke...de la a 5-a este diferenţă mare între a 7-a...
Una e că eşti la liceu pe a 10-a şi vrei una de pe a 12-a, şi una că eşti la generală în cazul tău. Sunt multe schimbări în această perioadă, iar dacă nu ai ceva cu care să ieşi în evidenţă, atunci nu vei prea reuşi.

| bogdanbogo a răspuns:

Pustiu lasate nai sanse fetelor le place sa iasa de obicei cu baieti mai mari am incercat si eu cu o colega de clasa (aceeasi varsta) si na mers (a fost vorba ca ea in clasa a 8-a cand am intrebat-o era cu un dea 12-a) si mi-a zis ca nu fiindca e cu ala mai mare asa ca lasete la tine e si diferenta de 2-3 ani treci mai departe esti inca mic. Mult noroc in viata