| allx a întrebat:

Sall am si eu o intrebare sunt cls 5-a si imi place de niste fete de a opta si a saptea cum pot sa le cuceresc

4 răspunsuri:
| Lorena_9823 a răspuns:

Stai cuminte ca esti prea mic.
Nu vreau sa fiu rea dar sunt a8a si nu ma uit la baieti de a5a.

| Lorena_9823 a răspuns:

Inseamna ca prietenul tau e dezvoltat si nu arata ca unul de clasa a5arolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te supara pe mine dar crezi ca o sa se uite ele la tine?
Cum tu te uiti dupa fete mai mari si ele se uita dupa baieti mai mari.
Mai bine uita'te dupa fete de arsta ta, o sa ai mai multe sanse.

| allx explică:

Da, fetele de varsta mea nu ma place niciuna din cate cunosk si da recunosc nu am sanse ca una de a opta sau a saptea dar am un prieten care are numai prietene de a saptea si a opta si a noua si e cls 5 dar ca una de a saptea as avea sanse?