| Merishoor a întrebat:

Sall
Tata mi-a zis sa imi aleg ori telefon ori ceas de mana si nu stiu ce alegere sa fac intre ceas si telefon:Va rog ajutati-ma
Funda+Vot

7 răspunsuri:
| StarkWolf a răspuns:

Telefon,iar daca iti pune si net nelimitat(abonament) pe el esti cel mai fericit, poti face ce vrei cu el.

| xKaяikatuяix a răspuns:

`Telefonn love struck. Normall laughing

| Helper004 a răspuns:

Telefon

| 95Cosmin a răspuns:

Telefon, normal.Cu el poti face mult mai multe happy

| Exeemii a răspuns:

Doamnee ~x( Tu te auzi ce zici? Poti alege intre un telefon si un ceas de mana? Gandeste-te bine : Un ceas de mana nu e asa important. Oricum faci ce vrei. Dar daca iti iei telefon ai si ceas pe el, si aplicatii si poti sa-i zici tatalui tau ce telefon vrei si el sa ti-l ia! In fine, ce copil ai mai auzit tu ca vrea ceas de mana? Suntem in secolul 21 straight face

| mile a răspuns:

Telefonhappy

| Dianadaianad a răspuns:

Poi.daca ai telefon alege ceas daca ai ceas alege telefonlaughing Daca as fi in locul tau as alege telefonullove struck.