| Scheller a întrebat:

Nu stiu ce sa aleg dintre telefon si laptop!
In primul rand nu am un telefon dar imi doresc unul de vreo 2 ani!
Am un computer, dar tata a zis sa aleg dintre telefon sau notebook!
ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Assu53 a răspuns:

Sti care este chestia... acum noi iti putem da un sfat ce am face noi dar decizia este a tawinking sa zicem ca daca tiai lua telfon...te-ai plictisii repede de el, nu de alta dar se si demodeaza repede telfoanele, mai bine iti iei un telefon simplu la care sa vorbesti, si ia-ti un laptop, ca este mult mai folositor in ceea ce priveste scoala cat si pentru petrecerea timpului tau liberwinking Acum decizia iti apartine happy Succes!

| Scheller explică (pentru Assu53):

Multumesc pentru raspuns, chiar este dicizia mea.