| UCHMadaraEMSh a întrebat:

am 14 ani. si as vrea si eu sa stiu cum as putea sa fac bani. ( nu as mai vrea sa stau pe banii parintilor ca oricum au prea multe probleme) si ma gandeam asa. daca pe net as putea sa fac bani sau ceva. ( am 14 ani nu 18.)

Răspuns Câştigător
| JoMo a răspuns:

Pai... poti sa iti faci canal pe youtube lain care sa postezi videouri amuzante( de preferat in limba engleza) si daca ai multe viewsuri sa trimiti cerere petru parteneriat. Sa ai mai mult de 300 000 viewsuri la fiecare video, zic eu si se castiga... 1->10 lei/zi sau chiar mai mult depinde de viewsuri.winking

1 răspuns:
| JoMo a răspuns:

Am uitat sa zic. Poti pune si videouri cu tutoriale sau chestii... dar comediile si tutorialele prind cel maibine la public. Mai ales daca sunt in limba engleza poti avea si viewsuri din alte tari, zic eu...thinking este un baiat enekes levente sau ceva de genul cauta-i canalul pe youtube si vorbeste cu el despre asta cu parteneriatul etc.big grin SUCCES