| Anna04 a întrebat:

am 14 ani si nu am "stat" inca cu niciun baiat. m-au intrebat multi dar nu am avut curaj sa zic "da". o prietena, mai mare, mi-a zis ca primul prieten trebuie sa fie mai deosebit asa da` eu nu l-am gasit inca si nu imi place de nimeni dar vreau sa stau cu cineva asa sa vad cum e si sa stiu cum e, ca atunci cand gasesc baiatul potrivit sa stiu "cum sa abordez situatia", ca doar nu ma marit.ca parere aveti? cum e cand ai primul prieten, primul pupic, primul sarut, etc? cine are dreptate eu sau prietena mea? funda!

5 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

Prietena ta are dreptate. Insa nu trebuie sa te impacientezi pentru ca inca nu a trecut viata pe langa tine si nu ai avut prieten. Esti inca la o varsta frageda, deci ai tot timpul.

| Ellen_7403 a răspuns:

Asteapta baiatul de care sa te indragostesti as simti acele emotii, acei fluturasi in burtica.day dreaming
daca te grabesti ca fata mare la maritat si te pui cu un oarecare nu va fi nimic deosebit...si poti ramane cu un gust amar...maia steapta bafta:*

| misumisu a răspuns:

Din nefericire pentru tine ea.

| Manuelka a răspuns:

Poi degeaba ea iti spune pentru ca e viata ta si tu iei decizii.Are si ea dreptate dar si tu ai dreptate. Daca nu iti place de nimeni si vrei sa stai cu cineva doar pentru ca sa ai un prieten nu are nici un farmec. Primul sarut, pupic e mult mai frumos atunci cand ti la persoana cu care faci. Iti ramane atat persoana in minte cat si locul si tot. E frumos.love struck

| Criss003 a răspuns:

Nu ai avut curaj sa zici da? nu ai zis da pentru ca nu simteai nimic pentru ei mai asteapta putin si atunci cand nu te astepti... dragostea zboara in aer. si eu am 14 ani si am stat cu 3 baietii pana acum.imi placea de ei p moment dar dupa aia m-am plictisit si m-am gandit sa-mi traiesc copilaria pentru ca o sa am timp si de baietii