| Teo_4002 a întrebat:

De cand fostul meu prieten s-a despartit de mine nu am mai avut nici o relatie. Dar vreau una. Dar nu gasesc baiatul potrivit. Si cand il gasesc nu stiu daca ma place. Acum imi place de un baiat. Dar o prietena tot il ia in brate si chestii de gen. Tipa are prieten. Oricum nu stiu cum sa ma port cu el. Deabea ce vorbim...

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Pai pr ta poate e doar pr cu el nu e nimic mai mult intre ei. vb cu el ca pr si vezi daca te place
- se uita insistent l tine?
-iti zambeste?
-te tachineaza
-te cauta
-incearca sa te impresioneze
happy etc...

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine te gandesti de o multime de ori in loc sa fii cu unul si sa te insele mai bine poti ramane singura cu un vibrator.

| mirabela26craiova a răspuns:

Daca prietena ta face chestii de genul asta inseamna ca este o nesimtita si vrea sa te faca sa te simti rau fiind geloasa.incearca sa te comporti cu el cat mai dulcebig grin.Privestel de multe ori in ochi, zambestei cand il privesti si fa si tu un apropo pe acolowinking. Sper ca te-am ajutat.Bafta:*:*.Fundita?not worthy