| CowboyxD a întrebat:

Sall Tpu.Am 16 ani 1.83m si 64 kg.As vrea sa stiu ce inaltime voi avea dupa 18-19 ani? Stiind ca tata are 1.78-1.80m iar mama 1.65m. As dori mai multe raspunsuri Va rog. Funda...

2 răspunsuri:
| aleahimk a răspuns:

De obicei dupa 18-20 de ani nu mai cresti in inaltime, asa ca nu ai de ce sa iti faci griji ca vei fi mai inalt/a de atat cat esti acum happy

| TurdaVasi a răspuns:

Si eu am 14 ani si am deja 1.80 si 63 de kg.Sunt mai inalt de cat parintii mei si de multe ori mi-am pus si eu intrebarea asta.
Dar multa lume spune ca daca ai o ruda in familie mai mare ca si tine si tu o sa fi la fel sau mai inalt.